• Свеж
Подобри домови и градини, чиста панел за завеси со еден прозорец, сребро, 108

Подобри домови и градини, чиста панел за завеси со еден прозорец, сребро, 108

DEN 485.76
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете убава текстура за филтрирање на светлина во која било просторија во вашиот дом со подобри домови и градини, чиста панел за завеси со еден прозорец. Волшената текстура и чистите својства помагаат да се создаде прекрасен простор за прозорец, додека сè уште остава многу филтрирана светлина. Подобри домови и градини, чиста мерки со еден прозорец, мерки со 52 инчи ширина и е достапна во 63, 84, 95 и 108 должини за да се смести секој простор за прозорец! Украсен со гром врв за лесно виси. Подобри домови и градини Slub Sheer Enther Window Panel е направен со 100% полиестер и е машина што може да се пее за лесна нега и погодност. Ажурирајте го вашиот простор со совршена количина на текстура и филтрирање на светлина со подобри домови и градини, чиста панел за завеси со еден прозорец. Текстурирана чиста измислица. Достапно во папирус беж, меко сребро, написи бело, тексас сина, сива фланела и чиста аква. Достапно во 52х63, 52х84, 52х85 и 52х108 големини. Громатски врв. Лесно спарете се со печатени чистачи, валент или печатени термички панели за димензионален изглед. 100% полиестер. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата