• Свеж
Графички мета и печатено здолниште за девојчиња од Лејдибуг и печатено здолниште од туту, сет со 2 парчиња облека со појавување на лента за глава, големини 4-16

Графички мета и печатено здолниште за девојчиња од Лејдибуг и печатено здолниште од туту, сет со 2 парчиња облека со појавување

DEN 175.68
Стока
Достапно е за нарачката

Овој сет на Туту е совршен четворица ваша чудесна дама фан на бубачки! Овој сет на Туту вклучува; 2 парчиња сет; Графички мета; Ракав на капа; Туту здолниште; Полка точка; Појавување на лента за глава; Лејди Буг; Cosplay; Игра облека; Машина за перење; Топ 60% памук/ 40% полиестер; Здолниште 100% полиестер 2 парчиња сет. Графички мета. Ракав на капа. Туту здолниште. Полка точка. Појавување на лентата за глава. Лејди Буг. Cosplay. Играјте облека. Машина за перење. Топ 60% памук/ 40% полиестер. Здолниште 100% полиестер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата