• Свеж
Madенски Cујорк, женски замолчен двојно шутница

Madенски Cујорк, женски замолчен двојно шутница

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој бескрајно сладок мини скерт од Мадден Cујорк е во облик на засрамено, еластично половината за лесно облекување и удобност. Здолништето со треперење на трепет доаѓа во цветен женски принт. Loveе ги сакате шорцевите за велосипеди скриени под дополнително покритие. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Замачкана половината; издвоени детали за рафли со печатење; Вградени шорцеви за велосипеди под него. Мадден NYујорк Руфл го израмни СКОРТ за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата