• Свеж
Континентал ContisportContact 5P 275 35R 121 118Q Патнички гума

Континентал ContisportContact 5P 275 35R 121 118Q Патнички гума

DEN 5752.00
Стока
Достапно е за нарачката

Континентал развива пионерски технологии и услуги за одржлива и поврзана подвижност на луѓето и нивните производи. Основана во 1871 година, технолошката компанија нуди безбедни, ефикасни, интелигентни и достапни решенија за возила, машини, сообраќај и транспорт. Континентал Contisport Contact 5 P 275/35 R19 121/118 Q Патнички гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата