• Свеж
Капакот на скара од 5-јаки на бразилски пламен

Капакот на скара од 5-јаки на бразилски пламен

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Бразилскиот пламен покритие совршено се вклопува во бразилскиот пламен rotisserie grill и беше развиена за да го заштити од времето и прашината. Лесниот дизајн на капакот го прави едноставен за употреба со доволно простор за сите додатоци поставени внатре. Покријте ја скара од 5-skewer rotisserie. Направено од 100% црна ПВЦ обложена полиестер. Водоотпорна, солза и отпорна на УВ, осигурувајќи дека вашата скара е заштитена од година во година. Прицврстената влечење на ткаенини може да се затегне за совршено вклопување. Дизајнирано со удобни странични ленти за да се обезбеди затегнатост дури и во најекстремните услови на отворено. Исто така, многу простор со skewers и гасна линија. Лесно за чистење : едноставно испрскајте со вода и оставете го воздухот да се исуши.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата