• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „реклама 15“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „реклама 15“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Уметник : Гроздобер Lavoies Ubject : Cuisinestyle : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шишиња во центарот на сината сцена.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво и гроздобер лавои „реклама 15“ платно уметност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата