• Свеж
Костим за капење за капење Chama Plus Sigure Set за жени Флоренс Руфл Танкини костуми за капење

Костим за капење за капење Chama Plus Sigure Set за жени Флоренс Руфл Танкини костуми за капење

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Прегрнете го летото и забавувајте се во оваа женствена, пржена 3 нивоа на рифли танкини брифинзи за капење костуми за жени плус големина. Еден од нашите најпопуларни стилови, овие француски костими за капење Танкини задоволуваат различни потреби. Прекрасните руфи додаваат флертни детали додека обезбедуваат покриеност за бистата, стомакот и колковите. Дојдете со 2 типа на прекрасни женски цветни отпечатоци кои работат за сите тонови на кожата. Loveе го сакате начинот на кој овој прекрасен костим за капење ги гушка кривините и го поддржува вашето тело. Пол : женски дами девојки женски. Деколте : V дизајн на вратот. Тип на градник : Отстранлив градник на градници. Детали : Прилагодливи ленти за шпагети. Дизајн : 3-ниво Дизајн на руфли Танкини. Избор на боја : Фиренца Лилац, Француски црна. Ткаенина : 82% полиестер, 18% спандекс. Грижа : Нежна машина што се пее. Вклучен пакет : 1 Tankini Top, 1 брифи за пливање. Стилови : Плус контрола на стомакот со големина на стомачни костуми за капење за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата