• Свеж
Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна

Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Врзете го, поставете го или облечете го соло, нема само запирање на опциите за облека со кардиган на В-вратот на бесплатниот склоп. Класичен со причина, ова мора да го има основно е тоа основно парче што ја поврзува цела облека заедно. Супер-мека, со склопување на кривото, сигурно е дека ќе биде loveубов на прво носење. Исклучиво на. Материјал : 55% полиестер/41% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Супер-мека. Cardенски џемпер за кардиган на вратот од слободно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата