• Свеж
Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато двојно ореолски прстен за ангажман

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато двојно ореолски прстен за ангажман

DEN 11407.84
Стока
Достапно е за нарачката

Како романтична како слатка бајка, вашата loveубовна приказна продолжува да биде незаборавно патување со овој неверојатен кластерски прстен што блеска во смела брилијантност и убаво изработена во бело злато. Овој прстен плени со дијаманти, кои сигурно ќе го освојат нејзиното срце. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато двојно ореолски ангажман прстен : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcrafted во 10kt White Goldavailable во големини 6-9 Nearn Morelearn за дијаманти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата