• Свеж
Здраво Кити Деца девојки ФАУ Стринг Зимски чизми

Здраво Кити Деца девојки ФАУ Стринг Зимски чизми

DEN 318.56
Стока
Достапно е за нарачката

Шармантните чизми за здраво писе ги одржуваат нозете тостични и изгледаат симпатично. Дизајнот на трендовски факс се појавува со низа акценти на шутница и треперлив текст. Лесно он-и-оф е победа за секој материјал : Горна : полиуретан; Outsole : Eva и гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : faux shearling постава за да ја задржи топло; перничена нога; не-обележување ѓон. © Здраво Кити, сите права се задржани. Здраво Кити Фаукс чизми за стрижење за девојчиња за мали деца.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата