• Свеж
Графички мета за кратки ракави на мажите Кобра Каи

Графички мета за кратки ракави на мажите Кобра Каи

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Допрете во носталгијата на 80 -тите години кога се враќате во Лос Анџелес за да ги следите животот на тие ликови што ги направи познато од Карате Кид. Без разлика дали е следбеник на Мијаго-до или злогласниот Кобра Каи, останете на тренд со овие удобни тимови. Дури и ако немате намера да влезете во турнирот во Карате на сите долини, ќе го погледнете делот. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата