• Свеж
Обновена HP E9S46AA Slate 8 GB бела таблета

Обновена HP E9S46AA Slate 8 GB бела таблета

DEN 1504.00
Стока
Достапно е за нарачката

1 OS (желе грав).1 (Jelly Bean), бело. Што е таблет компјутер? Таблет компјутерите се компактни, ултра-портални уреди за забава кои ви овозможуваат да прочитате е-пошта, да сурфате на Интернет, да читате еКниги, да гледате фотографии, да репродуцирате игри, слушате музика и да гледате видео-датотеки. Дополнителни функции : предна VGA веб-камера со омни-насочен микрофон. 1 GB DDR2 на системската меморија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата