• Свеж
Машка маичка со маички со долг ракав без џеб екипаж

Машка маичка со маички со долг ракав без џеб екипаж

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да ве одржува удобни во тие кул денови. Направено од мека мешавина од памук со трајна плетена конструкција што ќе издржи на повторени миење, оваа кошула ќе испорача најразлични можности за носење. Технологијата за влага ќе ве одржува кул и удобно во текот на целиот ден. Фрли го над омилените фармерки и добро е да одиш. Кањон Риџ Голем и висок екипа со долги ракави на вратот на вратот : плетена измислица. Wicking Wicking. Деколте на екипажот со ребра. Директно полите. Редовно вклопување. Долги ракави. Удобност без ознаки. Достапно во осум бои. 60% памук 40% полиестер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата