• Свеж
Брилијантност фино накит 14kt розово злато над Стерлинг Сребрен Карат Т.В. Дијамант со преголем приврзок за срце, 18 “

Брилијантност фино накит 14kt розово злато над Стерлинг Сребрен Карат Т.В. Дијамант со преголем приврзок за срце, 18 “

DEN 928.00
Стока
Достапно е за нарачката

Да се ​​направи добро никогаш не изгледаше толку убаво. Овие јазли на приврзок за убов е и прекрасни и добротворни. Дел од приходите за сите продадени накит за накит ќе одат на добротворната организација на јазли на Loveубовта. Јазлите на убовта обезбедуваат рачно плетени и рачни карпети капачиња, бесплатно, за пациенти со хемотерапија и други кои се соочуваат со опасни по живот заболувања и повреди. Примарната цел на добротворната организација е да ги осветли животите на оние кои имаат потреба преку nessубезност и loveубов. Приврзоци за срцево срце. 1/10 Carat T.W . Стерлинг сребро.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата