• Свеж
Белешка хартија чудо Божиќна поп -картичка со звук

Белешка хартија чудо Божиќна поп -картичка со звук

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Воодушевете ги примателите на картички за одмор оваа година со 3Д Божиќна картичка во која се наоѓаат Бади Елф. Со импресивни скокачки прозорци и сложено детални хартија, пријателите и семејството ќе сакаат да ја прикажат картичката во текот на целата сезона на празници. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Испратете добри вести на пријателите или семејството оваа празнична сезона со празнична божиќна картичка што сакаат да ја прикажат цела сезона . Одморот за поп -картичка се одликува со возбуден другар елфот. Притиснете го копчето за да слушнете 5 класични цитати од филмот . насловот гласи : „ОМГ Божиќ!“. Внатре гласи : "Кенди. Кенди Канс. Кенди пченка. Сируп. Се надевам дека вашите празници се исполнети со сите ваши омилени работи." Мерки за празнични картички 6.25 "x 9" и доаѓа со координативен плик . направено со хартија извори од одговорно управувани шуми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата