• Свеж
Шише со вода во вода Кливленд Кавалирс Ван Метро

Шише со вода во вода Кливленд Кавалирс Ван Метро

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ова 22oz. Полиетиленско шише со вода со капаче за влечење е опкружено со гумен ракав од 3мм неопренови, за да се намали кондензацијата и да се задржи нејзината содржина на рамномерна температура подолго. Се одликува со зашиено дно и лого и бои на омилениот тим. Официјално лиценциран во лигата. Има 22-унци од вашиот омилен пијалок и има капаче за влечење на влечење за удобна употреба. Шишето е изработено од безбедна, пластика LDPE и е без БПА. Се одликува со гумен ракав на неопренови за да се намали кондензацијата за да им помогне на пијалоците да бидат поладни. Декорирани со живописно лого во боја на тимот и тимска форма на тимот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата