• Свеж
Зелена жица кул бели LED светла

Зелена жица кул бели LED светла

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Осветлете ја вашата градина за празниците со време на одмор 8-функција 150 соларна енергија микро LED светла Гарланд. Декор со вкупна осветлена должина од 48,5 стапки Оваа осветлена венец ви овозможува да создадете прекрасен празник во нашиот двор, во кој има 150 LED светла во шема на венец со соларна панел која има 8 функции : комбинација/во бранови/секвенцијален/Slo Glo/бркање /Бавно избледи/трепет/стабилно со 6 часа на време од 18 часа надвор од тајмерот, може да го осветли и да го декор вашиот двор ноќе. Совршен и лесен декор за отворено. 150 LED светлосна жица што е кул на допир и отпорен на пауза. 48,5 стапки осветлена должина, вкупна должина од 50 стапки. Кул бели LED светла. Зелена жица. Соларна енергија. Се одликува со тајмер за 6 часа, 18 часа одмор. Изберете од 8 различни функции. Употреба на отворено. Направено во Индонезија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата