• Свеж
Бактон студио Холбрук дрво и метална крајна маса, бело злато

Бактон студио Холбрук дрво и метална крајна маса, бело злато

DEN 836.96
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете навестување на гламур во вашиот простор со волшебниот дизајн на крајната маса на Холбрук. Направено во Кина, оваа табела е изградена од цврсто дрво со метални украси. Една фиока обезбедува удобен простор за складирање, додека елегантното, геометриско лице на фиоката создава дисплеј за привлекување очи. Потребно е собрание, Холбрук користи нозе за фиба за одлична стабилност и поддршка со допир на ретро шарм. Корисно парче што зрачи со харизма, крајната табела Холбрук е извонреден додаток на кој било простор. Севкупни димензии : 21,70 "Висока x 16,50 " Широк x 13,40 "длабоки; нозе : 13,80 " високи; Димензија на фиоки : 3,95 "Висока x 13,27 " Широк x 11,8 "длабока правоаголна таблета. Конструирана од MDF и челични нозе. Геометриско обликување. : 22 фунти. Боја на производот : бела/злато. Состав на производи : MDF/метал.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата