• Свеж
Уникатни поволни цени BO пролетната обвивка за обвивка околу страничните истегнати кадет сива кралица

Уникатни поволни цени BO пролетната обвивка за обвивка околу страничните истегнати кадет сива кралица

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа пролет на кутијата од 4 страни е едноставен и стилски начин за облекување на фондација за душеци и да се обезбеди чиста завршница на вашиот кревет. Дишење и издржливи карактеристики погодни за употреба на сите сезони. Единствена пролетна обвивка за кутии за поволни цени, завиткан околу 4 страни, мазно истегнување цврсто за длабочините на душекот од 8 "до 14" со својата супер-струја технологија и има модерен чист изглед. Може да се вклопи совршено без да се грижи за лизгање. Совршено решение за да се скриете грдите извори на кутии и да додадете допир на елеганција во која било просторија. Машина за перење. Ве молиме, измијте во ладна вода и нежно циклус одделно, паѓајте суво на ниска температура, не бели или железо. Единствени договори за кутии за пролетни капаци на капакот околу 4 страни Истегнат материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Пакет вклучува : 1 x пролетен капак на кутијата. Погодни за длабочини на душекот од 8 "до 14". Големина на душекот со големина на кралицата Големина на душекот : 153 x 203 x 35cm/60 "x 80" x 14 "(W*l*H). Големина на кралот се вклопува во душекот Големина : 198 x 203 x 35cm/78" x 80 "x 14" (w *L*h).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата