• Свеж
Шампон за полнење на црно рицинус на црно рицинус

Шампон за полнење на црно рицинус на црно рицинус

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Јамајканското црно рицинусово масло на Шамоистоут го зајакнува и обновува шампонот го отстранува изградбата, додека нанесува коса со хранлива влага. Го отстранува изградбата, додека нанесува коса со хранлива влага. Совршено за оние кои редовно ја обојуваат, исправаат, перм или ја загреваат својата коса, како и откачен, кадрав или брановиден природен стил. Формулиран со јамајканско црно рицинус масло и овластен органски путер од шеа за да помогне во промовирање на природен раст со зајакнување на оштетената или хемиски преработена коса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата