• Свеж
Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски тотално обликувајќи фармерки за подигање

Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски тотално обликувајќи фармерки за подигање

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Тотално обликување на фармерките за подигање се фармерки кои ја сакаат вашата форма! Изработен од премија, супер истегнат тексас дизајниран за обликување, тенок и никогаш не се протега! Тотално обликувајќи го фармерките за исечување на подигање, се карактеризираат со вграден панел за измазнување на стомакот, кој тајно и удобно го обликува, и се исекуваат тенок низ ногата со отворање на ногата за подигање за долг, посно изглед. Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски тотално обликување на фармерки за подигање : Супер затегнати премиум тексас кој ја одржува својата форма, сите Day Hugs вашите кривини за совршено вклопување во светло повисока средна кревка во панел за измазнување на стомакот што тајно го обликуваше отворањето на ногата32 "Inse Am Fabric содржината варира според содржината на COLOR, видете според COLOR, видете во боја, видете според COLORE, видете според COLORE, видете според COLORE, видете според COLORE, видете според COLORE, видете според COLORE, видете според COLORE COLOR, видете според COLORE COLORIN Поле за опис на производот за повеќе детали за миење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата