• Свеж
Вестон дома Ултан Црн метал и Дрво 3-парчен контра висина сет, сива

Вестон дома Ултан Црн метал и Дрво 3-парчен контра висина сет, сива

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ажурирајте го вашиот дом со нешто разноврсно како овој сет на метални и дрвени 3-парчиња. Одликувајќи се со табела за шалтер и две столици без грб, овој најнапредниот сет е направен со трајни метални бази за да обезбеди трајна поддршка. Нежниот врв на масата е направен со дрво што додава топлина на парчето, додека пониската полица обезбедува лесно складирање. Без разлика дали се користи како место за печење со утринско кафе или за поставување работна станица, седиштата за пена и ткаенини се таму за да се испорача трајна удобност. Табела Севкупна димензии : 42 инчи ширина x 15,75 in. Длабочина x 36 in. Висина. Столче Севкупни димензии : 14 in. Ширина x 14 in. Длабочина x 24 in. Висина. Долни димензии на полицата : 39,21 ин. Ширина x 13,78 in. Длабочина x 4 in. Висина. Комплетот вклучува една (1) табела за висина на бројачот и две (2) столици без грб. Табелата и столицата имаат метални бази со црна боја. Браун дрво маса. Сиви ткаенини-точки. Изработени со метал, иверица, табла за честички, пена и ткаенина. Бродови во една (1) кутија. Потребно е собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата