• Свеж
Lee® Women'sенски плус ултра лу-удобност со панталони за комунални услуги Flex-to-Go

Lee® Women'sенски плус ултра лу-удобност со панталони за комунални услуги Flex-to-Go

DEN 293.92
Стока
Достапно е за нарачката

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort Flex-To-Go комунални панталони од Lee® се направени за да бидат во чекор со вас. Дизајнирано со џебови од задниот, предниот и бутот за комунални услуги за да ги задржите најважните работи и направени со лесен памук со навестување за истегнување за леснотија на движење, овие панталони ќе ве зумираат низ списокот за работа. Среден пораст. Лабаво вклопување. Директно отворање на нозете. Мека, дишење, удобност-флекс лента за половината. Комунални предни џебови. Печ назад џебови. Копчиња за лепенка на бутот. Затворање на копчето за рогови. Детали за комунални услуги. 31 "Основен инсејм. 98% памук, 2% Спандекс. Стил #112343917.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата