• Свеж
Комплет сет - крал - слива

Комплет сет - крал - слива

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сетот за утешител на 8-парчиња Aurosa има мека позлатена текстура на дното со елегантен цветник на слива низ удобно здолниште е солиден камник со лаванда се лаванда со вертикално цветно печатење за да одговара на врвот на постелнина за перници, се цврста слива за задебелен акцент на фрлање на акцент Перниците се карактеризираат со плети и везени акценти за да го потенцираат горниот дел од сетот Bedcomforter вклучуваат : Comfortert Wo Стандардна перница Шамство Европска перница Шамерс здолниште16 "W x 16 " l квадратни фрлаат перници 12 "W x 16 " l l издолжено фрлање перница Ауроза 8-парче Comforter Set features a soft plated texture at the bottom with an elegant plum floral print across the comforter Bed skirt is solid plum Pillow shams are lavender with vertical floral print to match the top of bed European pillow shams are solid plum for a bold accent Decorative throw pillows feature pleats and Везени акценти за да се потенцираат горниот дел од сетот на Bed Comforter вклучуваат : Comfortertwo Стандардна перница Шамство Европска перница размачкана здолниште16 "W x 16" L квадратна фрлање перница 12 "W x 16" L Обоен фрлање перница; машина за перење; материјал : 100% двојно четкан микрофибер; Направено во Кина; димензии : видете Опис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата