• Свеж
Пораки внатре во. Ин. Теракота брановидна бетонска декларација

Пораки внатре во. Ин. Теракота брановидна бетонска декларација

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сакате насликан лак, но не и за сликање? Нашите нови декорации за кора и стап за лак се токму она што ви треба! Совршено за создавање фокусен wallид зад вашиот ќош за кафе, менување на станица и многу повеќе, оваа кора од теракота и лепење на лепење има изглед на бохо-шик. Декларациите за брановидни бетонски бетонски бетонски бетони содржат 2 парчиња на 2 листови кои мерат 24 x 36 инчи. Овој производ мери 23-во x 70-во кога се собра. Пораките што можат да се отстранливи на wallидот и налепниците го прават стилскиот декор едноставен. Овие налепници за отстранливи, еднократни и резистентни wallидови повторно го вамулираа украсувањето. Позадините се уметност за вашите wallsидови, без кое било време и посветеност на боја или позадина, и без дупки од нокти или завртки. Најдобро од сè, тие се еднократно, па ако украсувате во студентски дом или стан, можете да ги земете со вас и никогаш да не оставите зад себе леплив остаток. Цврста теракота кора од портокал и лепец наркотични wallидови со боемски стил. Прескокнете ја работата на сликање на вашата сопствена свод, и постигнете совршена форма во секунди со нашите декорации за кора и лепење. Излупете и стап, резициониран.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата