• Свеж
Tolенски долги ракави на Ханес, панталони за пижами од руно и сет на влечки, сет од 3 парчиња

Tolенски долги ракави на Ханес, панталони за пижами од руно и сет на влечки, сет од 3 парчиња

DEN 463.84
Стока
Достапно е за нарачката

Одлично за давање подароци, овој сет на пижами со 3 парчиња Ханес е мек и пријатна мора да се има за спиење и зачувување. Комплетирајте со врвот V-вратот, печатените PJ панталони и симпатичните чорапи за влечење, да се подготвувате за кревет никогаш не се чувствувале подобро. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе, 1 пар панталони и 1 пар чорапи за лизгање. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; V-врат; долги ракави. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; печатење на сите. Карактеристики на чорапите : кадифен ткаенина со печатење. Ханес Пижама се постави за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата