• Свеж
Chaps Men's Full Zip Mock Neck Sherpa - големини XS до 4xB

Chaps Men's Full Zip Mock Neck Sherpa - големини XS до 4xB

DEN 223.68
Стока
Достапно е за нарачката

Комплетот за полнење со подносител на вратот на „Чапс“ е совршен празник за празници. Овој топол и разноврсен четвртина по поштенски подбиен врат е совршено слојно парче за оние студени зимски денови. Направено со 100% полиестер овој квартал Зип беше составен за ваша удобност и стил. Не заборавајте да го зграпчите ова за следното ски -патување! Целосен поштенски патент. Странични џебови. Се одликува со ознака за подароци за празници. 100% поли. Prontеб од предниот патент. Везено лого на Чапс. Увезени. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата