• Свеж
Трговска марка ликовна уметност printemps платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност printemps платно уметност по пекара во боја

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „ПРИНТЕМП“ АРТС АРТ по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата