• Свеж
Клучна измешана маица

Клучна измешана маица

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Клучната мешана маица е дизајнирана со удобност и напорна работа во умот. Оваа мешана ткаенина е дизајнирана да ги надмине и во вклопување и во боја. Левиот џеб на градите овозможува основните работи да се чуваат десно на вашите прсти и карактеристики, како што се прислушувани рабови, зашиени страни и додадена е ознака за пренос на топлина за подобрување на удобноста. Клучот измешан мета се нуди во најразлични бои и парови убаво со кој било од нашите фармерки од 5 џеб. • 85% памук / 15% полиестер • Лев џеб на градите • Прицврстени споеви (рамо, грб и врат) • Зашиени страни за да се елиминира вртежниот момент • Вратот на екипажот • ознака за пренос на топлина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата