• Свеж
Сребрена благодарност на ѓердан со миризнување на шарм Ароматерапија накит Есенцијален дифузер ѓердан со кутија за подароци

Сребрена благодарност на ѓердан со миризнување на шарм Ароматерапија накит Есенцијален дифузер ѓердан со кутија за подароци

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

✿Anavia сребрена благодарност на кружниот шарм ароматерапија накит есенцијално масло дифузер ѓердан - прекрасна тркалезна ароматерапија есенцијално масло дифузер ѓердан на не'рѓосувачки челик ланец. Овој сребрен не'рѓосувачки челик ароматерапија ѓердан на дифузорот се одликува со тркалезен приврзок врежан со музичката нота на маслото на работ на маслото лоци ѓердан. Неодолив подарок за сите ентузијасти на ѓердан од ароматерапија. Нашиот ѓердан за дифузер на нафта за музичка нота е со стандарден ланец со змии од 22 and со јастог и кутија за подароци за потпис на Анавија. ѓердан од масло од челична музика, се убаво изработени, висококвалитетни шкафчиња за есенцијално масло, кои се специјално дизајнирани со вентилирани дупки за лесно дифузија на вашето омилено есенцијално масло, парфем или арома. Секој сет на чувствувани влошки доаѓа во 12 мулти-обоени еднократни, песни и високо апсорбирачки синтетички подлошки за полнење. Исто така, прави одличен подарок за вашите мајки, сестри, пријатели, девојка и соработници. Целиот наш накит од ароматерапија е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит за мирис на музичка нота е загарантирана да не избледи или да се оцрни со текот на времето и е хипоалергичен, што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за правење на нашите производи, тие ќе траат цел живот. Нашиот ѓердан за дифузер за музичка нота е опремена со магнетно затворање, така што чувствуваните влошки нема да испаднат додека се носи ѓердан за мирис на мирис. Со толку голема разновидност на бои со чувствувана подлога еден и можете да ги промените според боите на облеката или да ги користите со различни мириси на нафта. Сите наши основни ѓердан од Оли се направени од не'рѓосувачки челик. [Гарантирано да не избледи или да се оцрни со текот на времето.]. Големина на ѓердан од дифузер : 1,18 "Дија. Должина на ланецот : 22 ″ кабелски ланец со јастог на јастог . пакетот ќе вклучува : (1) ѓердан од ароматерапија, (12) повеќебојни влошки за еднократно користење и (1) кутија за подароци. Доставен во потпис на Анавија кутија за подароци подготвени за надавање . бродови истиот или следниот работен ден!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата