• Свеж
Белами студија Флора од средниот век, постепено, целосен, сив кадифе

Белами студија Флора од средниот век, постепено, целосен, сив кадифе

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Вратете ги во стилот на 50 -тите во стилот на Белами Студио Флора од средниот век. Овој инспириран од средниот век инспириран има едноставен дизајн кој одговара на секој декор на простории. Конструиран со директни линии, тенок дрвен стапала и мека кадифена тапацир, леглата на Флора носи многу интерес со својот уникатен дизајн. Овој дневен кревет е практичен, бидејќи може да се искористи за да се занимава во текот на денот и да се претвори во совршен дополнителен гостин кревет ноќе. Овој паметен избор за кој било мал простор за живеење ја прави лебдената флора идеален за секоја дневна соба, спална соба или ден. Дрвената база на Slat обезбедува вистинска количина на поддршка бидејќи се прилагодува на тежината извршена на неа и обезбедува подобра циркулација на протокот на воздух за да го задржите вашиот душек посвеж подолг. Не е потребна пролет за кутии и таа опфаќа стандардни димензии на душекот (продадено одделно). Достапно во повеќе бои и големини, Денот на денот на ден век на Bellamy Studios Flora ќе додаде карактер и класа во вашиот дом. Белами студија Флора од средниот век, постепено, целосен, сив кадифена разноврсна современ дизајн одговара на кој било декор на простории и се вклопува во простории со која било големина. Идеално за мали простори . Основата на дрвото за дрво обезбедува подобра циркулација на протокот на воздух за да се задржи посвежот на душекот подолго и да Дојди . Брзо собрание. Не е потребна пролет за кутии заштедувајќи уште повеќе пари. Сместува еден стандарден душек со целосна големина (не е вклучен) . Димензии на дневникот : 78 ”l x 56,5” w x 33 ”ч. Ограничување на тежината на дневникот : 450 фунти. Димензии на испорака : 78 "l x 34" w x 5 "ч. Бруто тежина : 98 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата