• Свеж
1 2 w 6 d 14 H monterey мазен корбел, ела на Даглас

1 2 w 6 d 14 H monterey мазен корбел, ела на Даглас

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 5 1/2 "W x 6" D x 14 "H Monterey Impual Corbel, Douglas Fir.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата