• Свеж
Урбана продавница Шерпа Декоративна перница, карирана, плоштад, 18 '' 18 '', сино, парче

Урбана продавница Шерпа Декоративна перница, карирана, плоштад, 18 '' 18 '', сино, парче

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете мека удобност и стилски допир во секоја просторија во домот со оваа урбана продавница карирана украсена декоративна перница на Шерпа. Атрактивната ткаенина на Шерпа помага да се донесе убавина во вашиот декор, додека обезбедува совршена перница да се потпреме. Достапно по ваш избор на најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот стил, оваа декоративна перница е совршена големина и ќе даде простор што е совршен завршен допир. Оваа декоративна урбана продавница декоративна перница е изработена од мек полиестер што е изграден за да трае и да обезбеди удобност. Оваа декоративна урбана продавница Декоративна перница може да ја задржи свежата со чистење на самото место кога е потребно. Оваа декоративна перница за урбана продавница е идеална за гледање филм, читање книга или дружење со пријателите. Оваа урбана продавница фрла перница мери 18 „x 18“ за совршена удобност. Додадете ја урбаната продавница фрли перница во вашиот дом денес или подарете ја оваа прекрасна перница за фрлање на пријател или член на семејство. Одлично за секоја дневна соба софа спална соба и стол за акцент. Големина 18x18. Совршена перница за декоративен акцент за кревети, кауч, столици и повеќе . ткаенина и пополнете содржина : 100% полиестер. Место чисто за најдобра грижа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата