• Свеж
Naturelative stellar slingbacks

Naturelative stellar slingbacks

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Сè е во деталите. Погледнете го на едно сосема ново ниво во сандалата со брада од душата. Синтетичка/ткаенина горната . Тркалезна пети . Прилагодливо затворање на кука и јамка . Објаснети детали . Ол-Тру удобност : Мека постава за пена, поддршка на лак со мемориска пена, антимикробна постава за чорап, лесна и флексибилна надворешна плоча со влечење . 1 "пета.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата