• Свеж
Чикал Женски Обични Плисирани Летни Врвови 4 јули Денот На Независноста Патриотско Американско Знаме Печатење Мода Плоштад Вратот Кратки Ракави Туника Врвови Кош?

Чикал Женски Обични Плисирани Летни Врвови 4 јули Денот На Независноста Патриотско Американско Знаме Печатење Мода Плоштад Вратот

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 1.Карактеристики : Без Ракави, Печатење, Секојдневно, Моден Стил.2.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.3.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.4. Материјал : Полиестер,Спандекс, мек и удобен5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Кратки Ракави Сезона : Летен Пол : Женска Прилика : Мода,Дневен Материјал : Полиестер, Спандекстил : Мода, Лежерна големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85-95см/33.46-37.40 "Должина : 68см/26.77" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-100см/35.43-39.37 "Должина : 69см/27.17" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98-108см/38.58-42.52 "Должина : 70см/27.56" Големина. : Х-Лараж САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106-116см/41.73-45.67 "Должина : 71см/27.95" Големина. : ХХ-Лараж САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116-126см/45.67-49.61 "Должина : 72см/28.35" Ткаенина : Полиестер, Мека и Удобна, Одлична за вашата празнична облека. Карактеристики : Дизајн За четврти јули денот На Независноста, Светло Американско Знаме Црвени Бели Сини Ленти и Ѕвезди Печатени,Лабави и Течни, без да изгледаат невешт.Кратки Ракави, Плисиран Квадратен Пуловер На Вратот,Убав Со Плисиран Дизајн, Може Добро да го Сокријат Стомакот. Прилика : ова лето знаме блузи совршено одговара на вашите хеланки, фармерки, здолништа и потпетици,лесно може да се облече за 4 јули, денот на знамето партија, Денот На Независноста, Денот На Патриот, меморијалниот ден, Парада, клуб, Политички дебати, празник носат. Нега На Облека : Машина За Перење,Се Препорачува Миење Раце. Услуга : ние обезбедуваме 24-часовна онлајн услуга и 30-дневно бесплатно враќање на средствата за да ги гарантираме вашите грижи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата