• Свеж
Слоевит папрат лисја Апстрактна графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Слоевит папрат лисја Апстрактна графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : карпа, камче, ботанички, лоза, растенија, лисја, мов, природа, лист, папрат. Дизајн од Јоцелин Бенфорд. Прво совршено во Секоја дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата