• Свеж
Кањон Риџ Биг Машки рамен предниот дел на Твил

Кањон Риџ Биг Машки рамен предниот дел на Твил

DEN 368.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овие панталони за релаксатор на половината на кањонскиот гребен, рамни предни панталони ќе бидат совршен додаток на вашата гардероба, земајќи ве од работата до денес ноќта. Механизмот за релаксатор на половината се протега до 4 “, што го прави не само стилски, но удобно да се движи во текот на целиот ден. Направено со 100% мека ткаенина од памук од памук за безвременски изглед со или кошула надолу или поло. Овие рамни Предните панталони се модерно контрацирани со џебовите од горе и задниот заваруваат. За да се нагоре, тие се машини што се перат за лесна нега. Со четири достапни бои, можете да изгледате добро без напор ден или ноќ. Земја на потекло : Увезен кањон Риџ Биг и Висок половински релаксатор рамен преден пант : 100% мек памук од праска. Рамен преден пант. Механизам за релаксатор на половината за удобност. Механизам за релаксација на половината. Стан стајлинг на рамен предниот дел. Две предни џебови. Две копчиња за заварување на копчињата. Затворање на едно копче со Zip. Јамки на појас. Достапно во четири бои. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата