• Свеж
Пасење кравјо животински портрет животни и инсекти Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност

Пасење кравјо животински портрет животни и инсекти Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2035.52
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : бик, цицач, животно, говеда, долга, диви животни, фарма животно, пасење, фарма, фотографија. Дизајн од Дакота Динер. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата