• Свеж
Монограм монограм дормат, 24 36

Монограм монограм дормат, 24 36

DEN 1919.84
Стока
Достапно е за нарачката

Издржлив, но сепак топол и привлечен, овој монограмиран доормат е атрактивен, но сепак функционален додаток на кој било декор на домот. Направено од тешка гума и природен кокос што ги чистат чевлите чиста, овој еластичен доормат ја апсорбира влагата и стои до сообраќајот на нозете. Вакуум, избришете или лесно црево чисто и оставете да се исуши. Бренд : Каловеј Милс. Собрана големина : 24 "x 36" x 0,6 ин. Материјал : coir/гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата