• Свеж
Бесплатно склопување женски џемпер со долг ракав, лесен

Бесплатно склопување женски џемпер со долг ракав, лесен

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Класик се среќава со модерно со Поло џемпер на Слободното склопување. Безвременска силуета, веќе ја сакате, ажуриравте во живописни бои, склопување на крива и ребрести текстура. Се разбира, изгледа сензационално со фармерки, но зошто да не го пробате со нашето здолниште со џемпер (продадено одделно) и бели патики и оставете го вашиот внатрешен првенство да заблеска. Исклучиво на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Тежина : лесна. Деколте : Контраст Поло јака со копче за копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста текстура. Poleенски Поло џемпер од слободно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата