• Свеж
BASE-S 100BSE- F FIBER SC SM 30KM

BASE-S 100BSE- F FIBER SC SM 30KM

DEN 953.28
Стока
Достапно е за нарачката

Омнитрон системи 1000x до 100 FX управуван од етернет медиумски конвертор/повторувач - 2 x SC порти - Duplex SC порта - мулти -режим единечен режим - брз Ethernet Gigabit Ethernet - 1000 Base -LX/SX 100 Base -Fx - Внатрешно FX Fiber SC MM MM 850 SM 1310 30 KM Iconverter 1000 Base-SX 100 BSE- FX Fiber SC MM 850 SM 1310 30 KM.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата