• Свеж
Oakland Athletics MLB Gaming Chop Pro со секундарна панел за лого

Oakland Athletics MLB Gaming Chop Pro со секундарна панел за лого

DEN 3999.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оукланд Атлетика МЛБ за игри на гејминг 100 Про со секундарна панел за лого ви потопува во вашата омилена видео игра, музика или филм додека ви овозможува да го прикажете логото на Оукланд О! Базата на пиедестал го носи искуството од нивото на подот и очите со вашиот екран, создавајќи подобри искуства за тинејџери и возрасни. Столот вклучува вградени звучници за стерео слушалки со Bluetooth и Bass Shaker, механизам за лулка и приклучок за поддршка на системи за медиуми, домашно кино или видео игри. Столот за игри е совршен и за случајни и за хардкор гејмери ​​и обезбедува часови на удобно гледање. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Оукланд Атлетика MLB Gaming Chop 100 Pro со секундарна панел за лого.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата