• Свеж
Аметист смарагд-исечен ореол со бел топаз Стерлинг Сребрен Сплит Шанк прстен, големина 7

Аметист смарагд-исечен ореол со бел топаз Стерлинг Сребрен Сплит Шанк прстен, големина 7

DEN 2064.00
Стока
Достапно е за нарачката

Емералд-исечен аметист 9мм x 8mm (3,2 ct. T.G.W.) го позајмува овој зрачен прстен, особено гламурозен привлечност. Опкружена со хало дизајн и отворена шипка од бел топаз (.46 ct. T.G.W.), овој прстен ќе искра. Поставено во сребро. 3.66 КТ. T.G.W . Стерлинг сребро. Прстен за дизајн на хало.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата