• Свеж
Без граници на селанецот за печатење на селани на јуниори со ракави за мафини

Без граници на селанецот за печатење на селани на јуниори со ракави за мафини

DEN 345.28
Стока
Достапно е за нарачката

Опремени, женски и цветни. Да молам! Со мал ракав за мафини, еластичен половината и ласкава пилум полите, овој сладок селанец од без граници е мора да се има оваа сезона. Одликувајќи се со деколте со душо со акцент на лак, овој шармантен врв може да се спари со тексас шорцеви за стилски обичен изглед или облечен со здолниште за ансамбл совршен за забава. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Слатко деколте со декоративен лак. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична половината; peplum полите; Сеопфатно цветно печатење. Цветни селани на јуниори од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата