• Свеж
Без граници фустан од бебешки фустан од јуниори

Без граници фустан од бебешки фустан од јуниори

DEN 399.68
Стока
Достапно е за нарачката

Главниот дел од оваа сезона е ваша гардероба која оди од без граници. Одликувајќи се со кратки ракави и еластична половината, овој фустан ги погодува сите ознаки на тренд десно и ве носи лесно во текот на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. над должината на коленото. V-врат. Кратки ракави. Цветен принт. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облечување на јуниорите од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата