• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „есенски ветрови“ платно уметност од гено народи

Трговска марка ликовна уметност „есенски ветрови“ платно уметност од гено народи

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Уметник : Geno Peoplessubject : Пејзаж-апелатива : Куќа на производот Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има згради од двете страни на рамката со река во центарот на рамката.Гено е роден во градот Панама Флорида и црташе уште од мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Чановите на есенските ветрови на гено народите „Есенски ветрови“.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата