• Свеж
Бесплатно склопување на женското рамо на рамото на вратот на вратот

Бесплатно склопување на женското рамо на рамото на вратот на вратот

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Обично освежување. Ажурирајте го вашиот изглед со исмејувачкиот врат на вратот на бесплатниот склоп. Изработена во мека француска териска крпа со плетени раменици и копче со златен тон на манжетни-детали на ниво на ниво, кои сигурно ќе го направат овој врв нов фаворит. Совет : Добијте по една во секоја боја .. тоа е колку ќе го сакате тоа! Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : Ребрестиот исмејуван врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со плетени раменици и манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите. Плетиран рамо се потсмева на вратот на вратот за жени од слободно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата