• Свеж
Одлична вредност 13-галон бело силно летање со високи торби за ѓубре, свеж мирис, торби

Одлична вредност 13-галон бело силно летање со високи торби за ѓубре, свеж мирис, торби

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Извадете го ѓубрето со леснотија со овие одлични вредности со 13-галон бели силни флексибилни вреќи со високи кујнски ѓубре. Торбите за ѓубре се прават со силен флексибилен материјал дизајниран да се спротивстави на рипчиња и солзи дури и со максимални оптоварувања и обезбедува подобрена заштита од пункција. Овие бели кеси имаат погодно затворање на влечење што ги прави лесни за кревање, носење и фрлање. Едноставно повлечете се на влечењето за да ја затворите торбата за ѓубре, а потоа да ја затегнете влечењето за дополнителна безбедност. Чантите имаат свеж мирис на памук за да помогнат во маскирање на сите несакани мириси. Големината на 13-галон е совршена за сите ваши потреби за кујната. Тие се продаваат во кутија со 40 точки, така што е лесно да се складира за континуирана употреба. Донесете ја дома голема вредност со 13-галон бело силен флекс, високи торби за отпадоци од кујна. Производите за вредности им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност 13-галон бело силен флекс стакло високи торби за ѓубре, свеж мирис, 40 кеси. Флексибилна јачина се отпор на рипчиња и солзи дури и со максимални оптоварувања. Овозможува подобрена заштита од пункција. Погодно затворање на влечење што ги прави лесни за кревање, носење и фрлање. Бело. Совршена големина за сите ваши потреби за ѓубре. Свеж мирис на памук помага да се маскираат несаканите мириси. Мерки 1'11-3/4 "x 2'7/8" x 0,9мм.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата