• Свеж
Трговска марка ликовна уметност цреша цвеќиња 2014-2 платно уметност од cateyes

Трговска марка ликовна уметност цреша цвеќиња 2014-2 платно уметност од cateyes

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има блиска фотографија на цреша од цреша. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата