• Свеж
Скоро природната прелитна предводена зелена украсена елка елка, со свиткани гранки 5 '

Скоро природната прелитна предводена зелена украсена елка елка, со свиткани гранки 5 '

DEN 1119.84
Стока
Достапно е за нарачката

Скоро природно осветлување на вашиот дом оваа празнична сезона со помош на оваа вештачка елка. Лесно за градење и целосно без одржување, може да се пофали со традиционална силуета на сезонски зимзелени дрвја, составена од 574 гранки со лесен за свиткување, совршени за прикажување на сите ваши омилени украси за одмор. Пристигнувајќи пред-строги со 300 разнобојни LED светла, 30 светла на глобус и внимателно стабилизирани на металниот штанд, овој празничен 5ft. Високата вештачка елка несомнено ќе биде фокусна точка во текот на празниците, од година во година. Светлата на глобус испорачуваат малку празнична боја каде и да се прикаже. Фауксните новогодишни елки се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат живот слични на живот. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашата вештачка елка ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Скоро природни севкупни димензии на производот : H : 5 ft. W : 36 in. Д : 36 во . направени од висококвалитетни материјали. Пред-строги со 300 разнобојни LED и 45 светла на глобус. Содржи 574 совети со лесен за свиткување за украсни украси. Стабилизирана на метален штанд. Препорачано само за употреба во затворен простор. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Оваа ставка е произведена со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа. Стенд димензии : 18in. L x 18in. W x 3in. H.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата